حسابدار " مرجع تخصصی حسابداری"

پیام های کوتاه

به گزارش پی اچ دی تست، نتایج نهایی پذیرش دکتری ۱۳۹۵ دانشگاه لرستان، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام از پذیرفته شدگان به شرح زیر است:

دریافت اسامی پذیرفته شدگان آزمون دکتری ۹۵ دانشگاه لرستان

تاریخ ثبت نام از پذیرفته شدگان:

مکان ثبت نام: کیلومتر ۵ جاده تهران – دانشگاه لرستان – ساختمان مرکزی – طبقه همکف

۱- پذیرفته شدگان اصلی:

رشته های مربوط به دانشکده های ادبیات و علوم انسانی و علوم پایه: روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۵/۲

رشته های مربوط به دانشکده های علوم اقتصادی و اداری، کشاورزی و فنی و مهندسی: روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۵/۳

ساعت حضور (در تمامی دانشکده ها): ۸:۳۰ صبح

۲- پذیرفته شدگان ذخیره:

رشته های مربوط به دانشکده های علوم اقتصادی و اداری، ادبیات و علوم انسانی و علوم پایه: روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۵/۲۳

رشته های مربوط به دانشکده های کشاورزی و فنی و مهندسی: روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۵/۲۴

ساعت حضور (در تمامی دانشکده ها): ۸:۳۰ صبح

مدارک لازم برای ثبت نام:

۱- اصل و یک نسخه تصویر مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی که در آن معدل دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد قید شده باشد.

تبصره ۱: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) نمی باشند، لازم است اصل گواهی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ مدرک را در زمان ثبت نام به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.

تبصره ۲: آن دسته از پذیرفته شدگانی که در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون (زمان ثبت نام ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ لغایت ۱۳۹۴/۱۰/۱۵) دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی ارشد بوده اند و می بایست تا تاریخ ۱۳۹۵/۶/۳۱ فارغ التحصیل شوند، به عبارت دیگر در زمان ثبت نام برای شرکت در این آزمون دانشجو بوده اند، لازم است معدل کل واحدهای گذرانده آنان براساس (۰) تا (۲۰) تا تاریخ ۹۴/۶/۳۱ (و یا حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۳۰) توسط موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی ارشد در فرم اطلاعیه (مندرج در صفحه ۲۳ دفترچه راهنمای ثبت نام  شماره ۱ و یا مندرج در صفحه ۹۱ دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی شماره ۲) درج و پس از تایید مسئول ذیربط به هنگام ثبت نام ارائه گردد.

 تبصره ۳: دارندگان مدارک تحصیلی معادل، می بایست حائز شرایط «آیین نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیررسمی در آزمون های ورودی مقاطع بالاتر» مصوب جلسه ۸۴۵ مورخ ۱۳۹۲/۴/۱۵ شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقت و فناوری که طی بخشنامه شماره ۲/۷۷۶۳۳ مورخ ۱۳۹۲/۵/۲۸ توسط معاونت آموزشی وزارت علوم به کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ گردیده باشند.

۲- اصل و دو سری تصویر از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی.

۳- شش قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ تهیه شده در سال جاری.

۴- ارائه مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه به بند «مقررات وظیفه عمومی» مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۵ مشخص کند (برای برادران).

۵- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت.

۶- معرفی نامه های مذکور در ذیل لازم است حداکثر تا قبل از انتخاب واحد برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ توسط پذیرفته شدگان از محل مربوط اخذ و به موسسه آموزش عالی محل قبولی تحویل گردد: در غیر این صورت، از ثبت نام آنان برای نیمسال دوم سال تحصیلی جاری ممانعت به عمل خواهد آمد و قبولی آنان باطل خواهد شد.

۱-۶- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه رزمنده (ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – نیروی مقاومت بسیج مستضعفین و یا وزارت جهاد کشاورزی) قبول شده اند، تا قبل از نیمسال دوم، لازم است معرفی نامه رسمی از ارگان مربوط با امضاء و مهر هر یک از رؤسای ارگان های مذکور که در آن قید شده باشد “داوطلب با توجه به ماده ۱ و تبصره های چهارگانه آن در آیین نامه اجرایی قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و سایر شرایط مندرج در آیین نامه مذکور واجد شرایط استفاده از سهمیه رزمندگان می باشد”، را ارائه نمایند.

تبصره: براساس هماهنگی های انجام شده، گواهی های مربوط به ردیف ۶-۱ توسط ارگان های ذیربط به طور یکجا و تا قبل از نیمسال دوم سال تحصیلی به موسسه آموزش عالی محل قبولی پذیرفته شدگان ارسال خواهد شد. در غیر این صورت از ادامه تحصیل پذیرفته شده جلوگیری می شود.

۲-۶- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) پذیرفته شده اند، در زمان ثبت نام ملزم به ارائه تاییدیه سهمیه قبولی نمی باشند و ملاک عمل برای ثبت نام، همان عنوان درج شده در لیست های ارسالی به موسسات می باشد.

۳-۶- ارائه معرفی نامه رسمی مبنی بر واجد شرایط بودن برای استفاده از امتیاز ویژه مربیان “رسمی – قطعی” و یا “رسمی – آزمایشی” وزارت علوم، تحقیقات و فناوری. این سهمیه شامل مربیان رسمی قطعی و رسمی آزمایشی دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تخقیقات و فناوری که پذیرش دانشجوی آنها از طریق آزمون سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد، می باشد.

تذکرات مهم:

  1. حضور شخص پذیرفته برای ثبت نام الزامی است و ثبت نام منحصراً در تاریخ های اعلام  شده توسط دانشگاه و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می پذیرد و عدم مراجعه پذیرفته شدگان در تاریخ یا تاریخ های تعیین شده برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.
  2. به پذیرفته شدگان توصیه می شود که قبل از مراجعه در تاریخ های تعیین شده جهت ثبت نام، اطلاعات تکمیلی را در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس  www.lu.ac.ir مطالعه نمایند.
  3. معدل مدرک کارشناسی (لیسانس) و کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) پذیرفته شده باید با معدل هایی که قبلاً در زمان ثبت نام، شرکت در آزمون و یا نهایتاً در مرحله مصاحبه اعلام نموده، یکسان باشد. بدیهی است در غیر این صورت از ثبت نام آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) جداً خودداری شده و قبولی آنان باطل خواهد شد.
  4. از پذیرفته شدگانی که حداکثر تا تاریخ ۹۵/۶/۳۱ فارغ التحصیل نشوند، ثبت نام به عمل نخواهد آمد و ضمن باطل شدن قبولی آنان، طبق مقررات با ایشان رفتار خواهد شد.
  5. در هر مرحله از ثبت نام و هنگام تحصیل، چنانچه مشخص گردد داوطلبی حقایق را کتمان نموده و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی باشد، قبولی وی باطل شده و طبق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
  6. به اطلاع داوطلبان آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۳۹۵ می رساند که مطابق ضوابط پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری سال ۱۳۹۵ (در کلیه دوره ها) حتی در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی، مجاز به شرکت و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی «Ph.D» سال ۱۳۹۶ نخواهند بود.
  7. کلیه داوطلبانی که در ردیف پذیرفته شدگان دانشگاه قرار گرفته اند، توجه داشته باشند که پذیرش آنها بصورت مشروط بوده و پذیرش نهایی وقطعی منوط به تایید صلاحیت عمومی آنها از سوی دبیرخانه گزینش دانشجو خواهد بود.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">